نشانه های رابطه عاطفی ناموفق

نشانه های رابطه عاطفی ناموفق

8 نشانه که رابطه ی شما آینده خوبی نخواهد داشت

🔰فرد مقابل نمی‌تواند شخصیت اصلی شما را بپذیرد
همه‌ی افراد دارای عادات مثبت و منفی زیادی هستند و یک شریک خوب تمام جنبه‌های شخصیتی شما را می‌پذیرد. اگر نامزد شما چیزهایی مانند طرز لباس پوشیدن یا شغلتان را دوست ندارد وقت آن رسیده که این رابطه را تمام کنید. ناتوانی در پذیرفتن شخصیت فرد مقابل از بزرگ‌ترین مشخصه‌هایی است که باید این رابطه را به پایان برسانید.

🔰نمی‌توانید شخصیت او را بپذیرید
پذیرفتن یکدیگر باید از جانب هردوی شما باشد. اگر نامزد شما شخصیتتان را دوست دارد شما نیز باید با او همان‌گونه باشید. از خودتان بپرسید: آیا کارها و عاداتی در او وجود دارد که نتوانید آن را تحمل‌کنید و از آن متنفر باشید؟

🔰در روزهای سخت همراه هم نیستید
روابط با صمیمیت، شادی و خنده همراه‌اند اما گاه در آن استرس، روزهای بد و سخت نیز وجود دارد. در روزهای شادی و راحتی مسلماً او را دوست دارید، اما در زمان سختی چطور؟ در یک رابطه‌ی موفق شما باید از یکدیگر در روزهای سخت پشتیبانی کنید نه اینکه از هم دور بمانید.

🔰نیازهای شما را برآورده نمی‌کند
فرد مقابل شما قادر نیست همه کاری برایتان انجام دهد، مثلاً او نمی‌تواند در تمام ساعات روز با شما صحبت کند. بااین‌وجود او باید نیازهای شما را برآورده کند. یک شریک خوب باید بتواند پس از یک روز سخت شما را بخنداند و برای شما عشق و حمایت کافی را تأمین کند. اگر شما نتوانید نیازهای خود را از او دریافت کنید این رابطه استمرار زیادی نخواهد داشت.

🔰از لحاظ فکری یک جا نیستید
شما فکر می‌کنید برای ازدواج با نامزدتان آماده‌اید اما او هنوز دوست دارد کمی بیشتر مجرد بوده و سفرهای بیشتری را تنها برود. در اینجا با هم به مشکل خواهید خورد. اگر فکر می‌کنید رابطه‌تان جدی شده است بهتر است بنشینید و با او درباره‌ی برنامه‌ی آینده‌ی خود صحبت کنید. داشتن علایق متفاوت تقصیر هیچ‌یک از شما نیست اما حق هردو شماست بدانید که مسیری مشترک برای آینده‌ی خود ندارید.

🔰شما برای رابطه تلاش می‌کنید، او نه
روابط چیزی هستند که شما ایجاد می‌کنید. هردو طرف باید در این بین کارهایی انجام دهند و گاهی این تلاش‌ها از جانب یکی از دو طرف بیشتر است. این کار می‌تواند مشکل‌ساز شود. هردو فرد باید برای حفظ رابطه به یک اندازه تلاش داشته باشند. اگر یکی از به توجه کافی نداشته باشید رابطه‌ی شما منفی و ناسالم خواهد شد.

🔰در اعتماد به هم مشکل‌دارید
هردو شما باید اعتماد کامل به یکدیگر داشته باشید. اگر به هر دلیلی او کاری کرده است که اعتماد شما را از بین برده می‌باشد باید سعی کنید او را ببخشید و همه‌چیز را فراموش کنید. بدترین تصمیمی که می‌توانید بگیرید این است که بدون داشتن اعتماد به این رابطه ادامه دهید. اگر می‌بینید در نبودن نامزد خود حس می‌کنید دوست دارید گوشی او را بگردید بهتر است این رابطه را به آخر برسانید، این بهترین گزینه برای شماست.

🔰پتانسیل یک رابطه‌ی طولانی را نمی‌بینید
یک رابطه‌ی موفق نیاز به زمان و تلاش زیادی دارد بنابراین باید مطمئن باشید که هر کار لازم برای ادامه‌ی رابطه‌ی خود را انجام می‌دهید. خواسته‌ی شما تنها ازدواج نیست بلکه داشتن یک آینده‌ی خوب در کنار یکدیگر است. اگر فکر می‌کنید با هم آینده‌ی خوبی ندارید وقت آن رسیده تا این رابطه را به پایان برسانید.
به غیر از موارد فوق میتوان گفت چیزهایی که زن‌ها درمورد مردها بدشان می‌آید ترکیبی از ویژگی‌های کوچک و بزرگ است، اینجا به ۱۰ مورد از آزاردهنده‌ترین این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم:
۱. قسم دروغ
بااینکه بیشتر خانم‌ها از قسم خوردن آقایان وقتی خودشان ناراحتند بدشان نمی‌آید اما از مردهایی که فکر می‌کنند قسم خوردن تنها راهی است که حرفشان را باور کنند متنفرند.
۲. سلطه‌گری
بیشتر خانم‌ها مردی می‌خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت دهد اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند. زنان از مردانی که قصد کنترل دارند می‌ترسند و از آنها فرار می‌کنند.
۳. متعهد نشدن
خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می‌شود، زن‌ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن‌ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می‌ترسد متنفر هستند.
۴. رمانتیک نبودن
زن‌ها عشق واقعی همراه با حس ارتباط عاطفی به مردشان را می‌خواهند. اگر طرفتان احساس کند که فقط بخاطر رابطه‌جنسی سراغ او می‌آیید خیلی زود از شما دور شده و حتی اجازه دست زدن به خود را هم به شما نخواهد داد.
۵. نرسیدن به خود
بااینکه ظاهر همه چیز نیست اما زن جذب مردانی که به خود نمی‌رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می‌دهند، ناخن‌هایشان بلند شده، دهانشان بو می‌دهد و لباس‌های چروک می‌پوشند نمی‌شوند. علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم‌ها نشان می‌دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی ندارید.
۶. قابل پیش‌بینی بودن
زن‌ها واقعاً از مردان قابل پیش‌بینی که هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی‌دهند بدشان می‌آید. آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند.
۷. اولویت دادن به دوستانشان
اگر از گذراندن وقت با دوستانتان خیلی بیشتر از همسر یا نامزدتان لذت می‌برید و همسرتان هیچوقت نمی‌تواند ساعتی دونفره با شما داشته باشد، مطمئناً یک جای کار می‌لنگد.
۸. مدام بحث کردن
زن‌ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی ادامه‌دار و مشاجره تبدیل می‌کنند و باعث می‌شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی‌آید.
۹. دید زدن خانم‌های دیگر جلو چشم آنها
بااینکه نگاه کردن به خانم‌ها برای برخی آقایان مسئله‌ای عادی است (البته نه زیاد از حد آن)، اما وقتی اینکار را جلو زن زندگیتان انجام دهید مشکل‌ساز خواهد شد.
۱۰. وابستگی
اعتمادبه‌نفس و استقلال ویژگی‌هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و ناامنی اینطور نیست. زن‌ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی‌هایشان نیاز به تایید دائمی دارند.

مشاوره روابط جنسیهمه موضوعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *